Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 22 maja 2020
  • dzisiaj, 17:00
  • wyświetleń: 25850

IX Carbo Asecura Bieg Pszczyński - mamy bardzo dużo zdjęć!

Po długich oczekiwaniach na ulice Pszczyny powrócili biegacze. W niedzielę, równo o godz. 12.00, wystartował Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza. Zapraszamy na obszerną fotorelację.

IX Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczyny - start biegu - 02.08.2020 · fot. Andrzej Grynpeter


Start zawodów miał miejsce o godz. 12.00. Zawodnicy wyruszyli z pszczyńskiego rynku na trasę o długości 5 km. To również jedna ze zmian, którą zmuszeni byli wprowadzić organizatorzy.

IX Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczyny - punkt foto Chińska Brama - 02.08.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


W tym roku nie było rozgrzewki, depozytu oraz dostępu do pryszniców. Zawodnicy w strefie startowej oraz biurze zawodów musieli nosić maseczki. To samo dotyczyło oczywiście osób obsługujących imprezę.

IX Carbo Asecura Bieg Pszczyński - skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i Żorskiej - 02.08.2020 · fot. Grzegorz Załucki


Tradycyjnie imprezie towarzyszyła akcja charytatywna, organizowana przez Śląsko-Małopolskie Stowarzyszenie Ubezpieczonych. W tym roku zbiórka była prowadzona na leczenie chorego Arka z Wisły Wielkiej.

IX Carbo Asecura Bieg Pszczyński - pierwsza trójka na mecie - 02.08.2020 · fot. Grzegorz Załucki


- Nasz bieg to coś więcej niż tylko sportowa rywalizacja. Od wielu lat podczas zawodów zbieramy środki dla potrzebujących mieszkańców gminy Pszczyna. Z ogromną satysfakcją możemy powiedzieć, że osoby uczestniczące w wydarzeniu chętnie wspierają prowadzoną zbiórkę - mówi Jacek Jucha, prezes Carbo Asecura, który deklaruje, że jako główny organizator, firma także przeznaczy dodatkowe środki.

IX Carbo Asecura Bieg Pszczyński - meta - 02.08.2020 · fot. Grzegorz Załucki


- To wspaniałe i wzruszające, kiedy biegnąc z puszką widzisz, jak mieszkańcy wrzucają datki. Dzięki temu udaje się zebrać sporą sumę pieniędzy. W tym roku oczywiście również zamierzam wystartować. Wiele osób już wie, że rok w rok zamykamy stawkę zawodów. Zachęcam więc do wsparcia naszej akcji - mówił przed startem burmistrz Dariusz Skrobol.

IX Carbo Asecura Bieg Pszczyński - dekoracja - 02.08.2020 · fot. Grzegorz Załucki

ups, BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.